Lakýrník – míchač barev

Obor: Výroba a vývoj, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Ústecký,
Město: Kadaň
Hledáme:Muže i ženy

Pro menší firmu s rodinnou atmosférou hledáme kandidáta na pozici lakýrníka, míchače barev.

POPIS POZICE

– Příprava barvy do výrobního procesu lakování

– Samotné lakování

– Nastavování pistolí pro aplikaci barvy na poklice v lakovací kabině

– Třísměnný režim, 8 hodinové směny

PROFIL KANDIDÁTA

– Samostatnost, spolehlivost a flexibilita

– Manuální zručnost

– Zkušenost na pozici lakýrníka výhodou

– Práce v 3 směnném provozu výhodou

– V případě čerstvého vyučení nebo menší zkušenosti – ochotu učit se

NABÍZÍME

Příjemná atmosféra, kde se všichni znají

– Neformální pracovní prostředí

– Stravenky

– Cafeteria

– Příspěvek na penzijní pojištění

– 20 dnů dovolené

Miroslav Koželuh

Recruitment consultant

mob: +420 773 769 226

miroslav.kozeluh@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY