Interní IT SAP konzultant

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace,
Lokalita: celá ČR,
Město: Říčany
Hledáme:Muže i ženy

Společnost, která se od roku 1992 zabývá velkoobchodním prodejem a servisem širokého portfolia značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační a kancelářské techniky hledá do svého týmu posilu na pozici

                                                                                 interní SAP kozultant

POPIS POZICE

  • Účast na vývojových projektech v prostředí SAP (MM/SD/WM)
  • Podpora a optimalizace firemních procesů
  • Příprava a realizace nových řešení včetně testování a školení uživatelů
  • Tvorba projektové a procesní dokumentace, tvorba směrnic
  • Analýza a realizace legislativních požadavků
  • Komunikace s externími partnery/vývojáři
  • Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění všech úkolů

  • Analytické myšlení, argumentační schopnosti, prezentační dovednosti
  • Dobrou znalost SAP napříč moduly MM/SD/WM – výhodou programování ABAP
  • Výbornou znalost MS Excel včetně maker a VBA
  • Pracovní zkušenost z obchodní nebo výrobní firmy (alespoň na částečný úvazek)
  • Vysokoškolské vzdělání případně delší pracovní zkušenost
  • Aktivní přístup, ochota pomáhat, časová flexibilita
  • Znalost problematiky logistiky, skladového a materiálového hospodářství vítána
  • Dobrou znalost anglického jazyka (technická dokumentace, komunikace s kolegy z dalších zemí)
  • Samostatnost a schopnost poradit si s náročnými úkoly
  • Ochota učit se nové věci

NABÍZÍME

  • Snídaně a obědy za 40kč dohromady
  • multisport karta
  • sleva na zboží až 40%
  • za každý odpracovaný rok den dovolené navíc (do 5 dnů)

KONTAKT

Radka Čornejová
radka.cornejova@experis.cz
+420 725 980 913

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY