Inženýr kvality

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,
Město: Kadaň
Hledáme:Muže i ženy

Pro menší firmu s rodinou atmosférou hledáme kandidáta na pozici inženýra kvality.

POPIS POZICE

  • Práce především na nových projektech pro automobilový průmysl
  • Nastavování parametrů kvality v předsériové fázi
  • Komunikace se zákazníky
  • Úzká kooperace s výrobou
  • Řešení náhle vzniklých problémů v oblasti kvality

PROFIL KANDIDÁTA

  • Technické vzdělání významnou výhodou
  • Minimálně 1 rok zkušeností ve výrobní kvalitě
  • Znalost nástrojů kvality
  • Schopnost domluvit se bez problémů anglicky
  • Němčina výhodou

NABÍZÍME

  • Příjemná atmosféra, kde se všichni znají
  • Neformální pracovní prostředí
  • Stravenky
  • Cafeteria
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 25 dnů dovolené

Miroslav Koželuh

Recruitment consultant

mob: +420 773 769 226

miroslav.kozeluh@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY