Koordinátor techniků – vedoucí pobočky

Obor: Doprava a logistika, Administrativa, Doprava a logistika, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • Plánování zakázek v oblasti pronájmu (stroje a zařízení, dopravní prostředky a obslužný personál)
  • Rozdělování práce mezi techniky (jeřábníky) – tým do 10 lidí
  • Zodpovědnost za včasné dodání strojů
  • Telefonické poradenství a péče o stávající a nové zákazníky
  • Tvorba nabídek a vystavení potvrzení objednávek (prodej a pronájem)
  • Spolupráce s pracovníkem obchodu
  • Odpovědnost za vozový park na pobočce (6 vozů)

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • Zkušenost s vedením menšího týmu (např. servisních techniků, disponentů nebo pobočky firmy)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti a orientace na zákazníka
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Výhodou bude znalost anglického nebo německého jazyka (kontrola faktur, dokladů, apod.)

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Zajímavou a různorodou práci na vlastní zodpovědnost
  • Firemní telefon, notebook
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • 4 týdny dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY