Technolog se čtvrtletními bonusy (senior)

Obor: Výroba a vývoj, Auto – moto, Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Věda a výzkum, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Strojírenská společnost v okrese Praha – východ, hledá do svého týmu kolegu na pozici Technologa povrchových úprav.

POPIS POZICE

– zpracování požadavků zákazníka v oblasti chemických procesů
– úprava stávajících výrobních norem
– školení zaměstnanců na dané úpravy specifikací procesů
– psaní technologických postupů v oblasti chemických procesů
– asistence při provádění interních a externích auditů
– řešení nejasností, problémů a chyb při výrobě

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ nebo VŠ technického směru
– min. 3 roky praxe v oboru
– zkušenosti s audity
– orientace v elektrochemických procesech nanášení povlaků (anodická oxidace, kadmiování, chromování, zinkování)
– komunikativní znalost angličtiny
– nutná znalost čtení výkresů

NABÍZÍME

– 5 týdnů dovolené
– čtvrtletní bonus až 20 000 Kč
– závodní stravování čili skvělé obědy za 30 Kč
– jednosměnný provoz
– příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
– výborná dostupnost MHD (autobusová zastávka přímo před pracovištěm)
– k dispozici firemní parkoviště

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na čísle 728 275 980. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY