Software Engineer C/C++

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Připojte se k nám do týmu v mezinárodní společnosti, která je lídrem v oblasti mobilních zpráv, VoLTE, bezpečnostních a spotřebitelských služeb. Momentálně hledáme novou posilu na pozici C/C++ Developer, který má zkušenosti s vývojem v prostředí Linux v jazyce C++ nebo C.

POPIS POZICE

☑️ Vývoj v prostředí Linux, v jazyce C ++ nebo C, doplněné skripty a používáním automatizovaných testů v Python (nebo TCL, LUA)

☑️ Vývoj Message Controler na produktu SMS Centrum. Práce na nové verzi, kde se do stávajícího produktu implementují nové moduly pro připojení do moderních sítí 4G a 5G. Jedná se zejména o vývoj nových věcí (90%).

☑️ Vhodné i pro absolventy IT oboru

☑️ 14-denní sprinty, denně krátké stand-upy, v týmu 6-7 lidí

PROFIL KANDIDÁTA

✅ Dobrá znalost C nebo C ++

✅ Znalost architektury OS Linux, základní správa systému, umět se vzdáleně připojit na PC, příkazový řádek v Bashi, vytváření / ukončování procesů

✅ Základní znalost Python nebo jiného skriptovacího jazyka pro psaní a používání automatizovaných testů

✅ AJ na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

BONUSOVÉ ZNALOSTI

-Atlassian (JIRA, Bitbucket, Confluence), Jenkins

-Regresní testování

-Virtualizace

-Znalost prostředí Agile

-Znalost Big Data, Kafka, Elastic, Spark, Java SE / EE, REST, Maven, Javascript, Apache

NABÍZÍME

☑️ Flexibilní pracovní doba

☑️ Home Office

☑️ Vzdělávací systém

☑️ Kurzy angličtiny

☑️ Stravenky 100 Kč

☑️ 25 dní dovolené

☑️ 3 sick days

☑️ Cafeteria systém 350 Kč / měs.

☑️ 1500 Kč příspěvek na penzijní pojištění

☑️ Příspěvky ve významných jubileích

☑️ Posilovna, mladý tým, turnaje ve stolním fotbale, firemní akce

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY