JavaScript Developer

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Jako vývojář JS budete pracovat na vytváření krásných a dobře fungujících televizních aplikací pro naše mezinárodní klienty. Připojíte se k našemu týmu zkušených vývojářů a designérů, kteří vás bleskurychle vtáhnout do světa vývoje TV.

POPIS POZICE

✅ Vývoj nejmodernějších kódovacích řešení pro televizory, set-top boxy, herní konzole a jiná zařízení připojená k televizoru

✅ Výzkum nových, vznikajících technologií na televizním trhu

✅ Učení nových technologií a dovedností v rychle se rozvíjejícím světě televize

PROFIL KANDIDÁTA

☑️ Dobrá znalost vanilla Javascript či React

☑️ Dobrá znalost anglického jazyka

Bonusové znalosti:

☑️ Pochopení rozdílů mezi verzemi ECMAScript

☑️ Zkušenosti s vývojem pro platformy Smart TV

☑️ Zkušenosti s Git

☑️ Zkušenosti s streamováním videa, videa na vyžádání a DRM

NABÍZÍME

✅ MacBook pro

✅ 50% měsíční plat jako příspěvek na dovolenou vyplácený v červnu

✅ 5 týdnů dovolené + další narozeninový den volno

✅ Stravenky 100 Kč

✅ Příspěvek na důchod 2000 Kč

✅ Benefit Plus bufetové body

✅ Sociální rozpočet 2000, – Kč ročně

✅ Kafeteria systém

✅ Multisport Card

✅ Lekce angličtiny

✅ Ovoce a nápoje po celý den

✅ Firemní akce

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY