Vedoucí IT vývoje pro IoT/Embedded segment

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, Vyšší management, IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Ústecký, Jihomoravský,
Město: Brno, Ústí nad Orlicí
Hledáme:Muže i ženy

IT společnost zaměřená na IoT, Embedded systémy, průmyslové routery, Machine Vision a automatizaci v průmyslu hledá technického IT managera – technického vizionáře, který si vezme pod svá křídla R&D oddělení s 20 členným týmem rozprostřeným v Brně a v Ústním nad Orlicí.

POPIS POZICE

☑️ Dohlížíte na celý proces vývoje nových produktů, analyzujete výkonnost oddělení a aplikujete změny
☑️ Jste zodpovědný za rozpočet celého oddělení včetně definování investic
☑️ Staráte se o vyhodnocování a diskuzi technických aspektů HW a SW produktů

PROFIL KANDIDÁTA

✅ Zkušenosti s řízením vývojového týmu
✅ Zkušenosti s vývojem operačních systémů i aplikací
✅ Znalost v oblasti počítačových sítí a OS Linux
✅ Velmi dobrá znalost anglického jazyka – komunikace uvnitř společnosti i se zákazníky
✅ Alespoň základní znalost HW

NABÍZÍME

☑️ Zajímavou a odpovědnou práci v neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti
☑️ Zajímavé finanční ohodnocení
☑️ Práci v pohodovém kolektivu a moderním prostředí
☑️ Pružnou pracovní dobu
☑️ Prostor pro vzdělávání (firemní a odborné kurzy, výuka anglického jazyka i s rodilým mluvčím,….)
☑️ Služební telefon a notebook (výhodné volání v rámci PPS pro rodinné příslušníky)
☑️ Zaměstnanecké benefity (sportovní a kulturní akce, stravenky, očkování, karta MultiSport, penzijní připojištění a další)

KONTAKT

Tereza Svobodová
tereza.svobodova@experis.cz
+420 703 865 334

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY