Senior C# Developer s .NET Core pro průmyslovou automatizaci

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Pro brněnskou pobočku hledáme zkušeného C# programátora s pokročilou znalostí .NET Core. Spolu s pěti kolegy v týmu se budete podílet na vývoji softwaru pro hromadnou správu a komunikaci mezi routery. Pokud se zajímáš o IoT, Embedded systémy a automatizaci v průmyslu, jsi na správné adrese.

POPIS POZICE

Náplň práce:

  • Vývoj a údržba serverové desktopové aplikace pro monitoring a hromadnou správu průmyslových routerů
  • Podílení se na technických návrzích a architektuře SW
  • Úzká komunikace s irským týmem a podílení se na transferu produktového vývoje do brněnské pobočky

Technologie: C#, .NET Core, Vue.js, Redis, Postgre, Elasticsearch, Linux

PROFIL KANDIDÁTA

  • Alespoň 5 let vývoje v jazyce C#
  • Pokročilá znalost .NET Core
  • Zkušenost s microservice architekturou
  • AJ: B2

NABÍZÍME

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 3 sick days
  • Možnost home office po zaučení
  • Stravenky/Gusto karta
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Notebook a telefon pro soukromé účely

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
michaela.tvrdikova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY