Validační inženýr– Pharma&IT – testování nové vakcíny – eDMS

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Jevany (Praha-východ)
Hledáme:Muže i ženy

Moderní biotechnologická společnost vyvíjející vakcíny nové generace proti závažným infekčním chorobám, nyní hledá do svých řad validační inženýry.

Buďte s námi u zrodu vakcíny proti Covid-19!

Hledáme specialisty z Pharma a IT oblasti, předpokládaná doba projektu do konce roku 2020.

Místo výkonu práce: Bohumil – Jevany (Praha-východ)

POPIS POZICE

Předmět činnosti:

  • Definovaní validační strategie pro validaci eDMS, LMS, eQMS systému
  • Tvorba, kontrola a schvalovaní validační dokumentace
  • Kontrola a schvalování pracovních instrukcí
  • Účast na validacích

  • Zkušenosti v oblasti validací počítačových systému, GAMP 5, 21 CFR Part 11
  • Praktické zkušenosti s implementaci a validací eDMS (electronic Document Management system), LMS (learning management systém), eQMS systému (elektronický Quaity management systém)
  • Znaslost GMP požadavků a pharma prostředí
  • Znalost AJ/ČJ
  • Zkušenosti s tvorbou validační dokumentace

NABÍZÍME

  • Velmi atraktivní finanční ohodnocení a zázemí prestižní americké společnosti
  • Velká flexibilita
  • Možnost spolupráce na IČO, jak plným vytížením, tak částečným úvazkem
  • Pravidelný Home Office (2-3 dny v týdnu)
  • Uplatnění u nás najdou jak absolventi (vzdělání v chemické oblasti), tak zkušení specialisté, ale i senioři v důchodu

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@experis.cz
+420 703 865 297

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY