Inside Sales Professional with ČJ/SJ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Obchod, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte příležitost, jak využít svůj obchodní talent a zároveň Vás láká oblast aktivního prodeje? Nabízíme Vám příležitost profesního růstu v rámci mezinárodní společnosti, která představuje číslo jedna na trhu.

Na pozici Inside Sales Representative budete mít na starost získávání a péči o novou i stávající klientelu společnosti. Uzavíráním obchodních zakázek a vlastním proaktivním jednáním získáte možnost nadstandartního výdělku. Čeká Vás práce v moderním zázemí rostoucí společnosti, atraktivní rozsah firemních benefitů a prostor pro Váš osobní i profesní růst.

POPIS POZICE

  • Získávání a péče o nové a stávající klientelu společnosti
  • Udržování zákaznických vztahů
  • Maximalizace plnění obchodních plánů
  • Práce v interním CRM systému
  • Spolupráce s obchodním týmem a zodpovědné plnění přidělených cílů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Středoškolské vzdělání
  • Předchozí zkušenosti v oblasti prodeje, či zákaznického servisu
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Skvělé mluvené i psané komunikační schopnosti
  • Obchodního ducha a cílevědomé jednání
  • Proaktivní přístup
  • Schopnost práce v týmu
  • Znalost práce na PC

NABÍZÍME

  • Mzdu až 50.000 Kč
  • Obsáhlý balíček benefitů, zahrnující Cafeteria systém, masáže na pracovišti, výhodný mobilní tarif, jazykové kurzy, 30 dnů hrazené dovolené a další výhody
  • Prostředí rostoucí mezinárodní společnosti
  • Atraktivní zázemí moderního kancelářského komplexu 5 minut od metra
  • Práci na HPP s možností nástupu ihned
  • Podporu pro profesní i osobní růst
  • Školení obchodních a prodejních dovedností profesionály
  • Práci v dynamickém a talentovaném týmu

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete svůj životopis na e-mailovou adresu gabriela.koderova@manpower.cz

KONTAKT

Gabriela Koděrová
gabriela.koderova@manpower.cz
+420 725 806 226

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY