ERP Developer proALFA – systém na řízení strojírenské výroby

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Zlínský,
Město: Zlín
Hledáme:Muže i ženy

Hledám posilu do týmu ERP vývojářů, pro společnost, která vytváří obrovský ERP systém na zakázku přednímu dodavateli automobilek v Německu. Jedná se o rodinnou firmu, která působí na evropském trhu více jak 25 let. Nosnou aktivitou je vývoj a implementace podnikových informačních systémů a vývoj a mobilních a webových aplikací dle individuálních potřeb zákazníků.

POPIS POZICE

Pracujeme s ERP systémem proALFA, který pochází z Německa a vyznačuje se svou precizností a spolehlivostí řízení výrobních a navazujících činností ve strojírenských a plastikářských podnicích. Tvým úkolem bude kromě údržby a rozvoje tohoto systému, rovněž vývoj lokalizačních komponent pro naše partnery.

Co přesně tato pozice obnáší:

  • Budete mít na starosti projekty nasazení a provozu systému proALPHA do výrobních oblastí (výroba, materiálové hospodářství, nákup, odbyt, plánování, finanční účetnictví,…)
  • Budete mít na starost zákaznické procesy jako úpravy nových verzí, hledání chyb apod.
  • Budete v přímé komunikaci se zákazníky, a to jak v ČR, SK, tak především v DE (písemná a telefonická komunikace)

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět a ovládat:

✅ Nutná znalost ERP principů

✅ Snaha naučit se pracovat v prostředí PROGRESS (jazyk 4. generace pro zpracování velkého množství dat, www.progress.com/openedge)

✅ Nutná zkušenost z výrobního prostředí – k práci využíváme velké množství dat a různé tabulky/reporty

✅ Komunikativní angličtina – Vašim hlavním zákazníkem je klient z Německa, pokud umíte německý jazyk je to obrovská výhoda

Výhodou:

✅ Znalost prostředí PROGRESS

NABÍZÍME

✔️ Neomezený počet sick days

✔️ 13. a 14. plat

✔️ Rodinnou atmosféru a příjemný kolektiv

✔️ 20 dní dovolené

✔️ Individuální lekce německého a anglického jazyka na pracovišti

✔️ Stravenky

✔️ Příspěvky na penzijní pojištění

✔️ Špičkové IT vybavení (telefon, notebook…) i k soukromému využití

✔️ Na pracovišti káva, čaj a další nealkoholické nápoje zdarma

✔️ Nadprůměrné ohodnocení v rámci IT, důchodové spoření, bonusy navázané na výkon v projektech nebo výkon firmy

✔️ Zázemí stabilní, rodinné firmy, která je na trhu 25 let

✔️ Perspektivu dlouhodobé spolupráce (někteří kolegové jsou s námi více než 20 let)

✔️ Možnost dalšího profesního rozvoje (v prostředí PROGRESS pracujeme od r. 1990, vprostředí C#.NET od jeho počátků v r. 2000)

✔️ Postupné zapracování do procesů řízení výroby průmyslových podniků

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY