Servisní technik – manipulační technika

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pokud máte řidičský průkaz a jeřábnické zkoušky, využijte skvělou příležitost rozšířit tým servisních techniků ve společnosti, která se zabývá prodejem, pronájmem a servisem špičkové manipulační techniky. Ve svém portfoliu má společnost manipulátory, minijeřáby, ale i větší mobilní jeřáby, především se specializuje na manipulaci s okny a okenními rámy.

POPIS POZICE

  • Vyřízení poptávky dle požadavků zákazníka
  • Příprava, servis, případně i obsluha manipulační techniky
  • Vyplnění související administrativy, organizace práce ve skladu

PROFIL KANDIDÁTA

  • ŘP sk. B, E (sk. C výhodou)
  • Jeřábnický průkaz
  • Zkušenost s opravou strojů a zařízení, dopravních prostředků a techniky
  • Středně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny
  • Organizační schopnosti, proaktivita, samostatnost
  • Zkušenost se skladovým hospodářstvím výhodou

NABÍZÍME

  • Odpovídající finanční ohodnocení s navýšením po zapracování
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na dopravu dle dohody
  • Standardní pracovní doba PO-PÁ bez nutnosti držení pohotovosti
  • Důkladné zaškolení v centrále společnosti v Německu
  • Stravenky
  • 4 týdny dovolené
  • Smlouva na dobu určitou, po 1 roce prodloužení na neurčito

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY