Lean Manager

Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

  • jako Lean Manager povedete tým pěti Kaizen leaderů (specialisté z různých oddělení) a úzce budete spolupracovat a reportovat Industrial VP pro technologie/výrobu
  • na starost budete mít primárně projekty spojené s výrobní divizí – identifikace, zmapování procesů, návrh řešení
  • stanovení cílů, ukazatelů výkonnosti
  • rozvoj lean metodiky v rámci společnosti, případné školení kolegů v oblasti 5S, TPM, SMED apod.

PROFIL KANDIDÁTA

  • minimálně 5 let praxe z prostředí výrobních firem
  • zkušenost s lean managementem
  • chuť se prakticky podílet na zlepšování efektivity ve firmě, nejde nám pouze o teorii
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

  • příležitost pro růst a seberealizaci
  • 5 týdnů dovolené
  • 20 % roční bonus
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravování

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY