Hledá se Junior QA Tester interního produktu!

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 1
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme šikovného člena na pozici Junior Java Enterprise Quality Assurance pro hlavní vývojový tým se sídlem v Praze. Společnost vyvíjí a poskytuje různým prestižním klientům své řešení v oblasti IoT, a tak získáte jedinečnou příležitost podílet se na testování vlastního softwarového produktu, který nasazují u klientů jako jsou například Honda, Hyundai či Samsung.

POPIS POZICE

Budete pracovat v malém týmu 10 kolegů, společně i se seniornějším kolegou, který bude Vaší pravou rukou do začátku.

Vaší náplní práce bude automatické a z části i manuální testování interního produktu. Produkt je napsaný v Javě EE a testování probíhá v Seleniu. Pracuje se s Big Data, Machine learning a díky tomu zjednodušují a zrychlují procesy ve společnostech, sbírají data v reálném čase atd.

Vaším úkolem bude:

  • psaní testovacích scénářů

  • podle potřeby navrhování a vyvíjení automatizačních skriptů

  • testování produktu od začátku až do konce

  • vytváření dokumentace

Technologie, které se používají:

Java EE, Selenium, MongoDB, Kafa, Hadoop, R, jQuery, Cloudera Impala a spoustu dalších.

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ nejlépe IT oboru
  • zkušenosti jako manuální tester alespoň 1 rok
  • základní praxe s automatizovaným testováním
  • zkušenost s jedním skriptovacím jazykem (př. TLC, Bash, Python, Javascript, Powershell,…)
  • znalost JIRA a Selenium výhodou
  • Angličtina alespoň na úrovni čtení a porozumění

NABÍZÍME

  • 20 dní dovolené
  • Plné proplacení nemocenské
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba – core od 10:00 – 15:30
  • Práce v centru Prahy na ulici Klimentská
  • Profesní rozvoj
  • Společné snídaně jednou za 14 dní

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@experis.cz
+420 703 865 297

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY