MARKETING SPECIALIST PRO 2 ZNAČKY

Obor: Vyšší management, Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta, technicky zaměřenou firmu, hledáme marketingového specialistu (m/ž), který/á zastřeší komplexní marketingovou agendu 2 značek v rámci ČR a dalších zemí.

POPIS POZICE

Co budete mít na starosti?

  • Organizaci a koordinaci akcí (produktové školení, semináře, veletrhy apod.)
  • Přípravu podkladů pro produktové školení
  • Přípravu tiskových marketingových materiálů (brožury, katalogy)
  • Spolupráci s obchodním oddělením a kolegy z marketingového týmu
  • Komunikaci s agenturami a jinými externími dodavateli
  • Spolupráci s kolegy při tvorbě contentu na sociální sítě nebo správě webu/e-shopu
  • Reporting nadřízenému

PROFIL KANDIDÁTA

Potřebujeme, abyste měl/a…

  • Alespoň čtyřleté zkušenosti z komplexní marketingové pozice
  • Češtinu na úrovni rodilý mluvčí
  • Angličtinu na pokročilé úrovni – budete denně komunikovat se zahraničím
  • MS Office na pokročilé úrovni (zejména PowerPoint a Excel)
  • Dostatek kreativity, příjemné vystupování, výborné organizační schopnosti
  • ŘP sk. B (např. kvůli případné návštěvě jiných firemních poboček)

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Roční bonusy
  • Nástup dle Vašich možností
  • HPP, smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu, home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • MultiPass
  • Lokalita: Praha 10

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY