Developer Roku – Python Developer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Do našeho týmu zkušených programátorů a designérů hledáme BrightScript vývojáře, který má zkušenost s programováním v Pythonu. Připojte se k nám a podílejte se na tvorbě sofistikovaných aplikací ve frameworku Roku pro mezinárodní klienty. Čeká Vás práce na výzkumných a vývojových projektech zaměřených na nové technologie, které jsou vhodné pro televizní trh.

POPIS POZICE

✅ Psaní čistého strukturovaného kódu, odpovídajícího standardům frameworku Roku

✅ Procházení GIT požadavků

✅ Účast na SCRUM mítincích

PROFIL KANDIDÁTA

✅ Pokročilá znalost Pythonu/VBA

✅ Ochota naučit se pracovat s Roku

✅ AJ: B2

NABÍZÍME

✅ MacBook Pro 15´´

✅ Plný home office (pro zkušené Roku vývojáře)

✅ 1500€ ročně na profesní seberozvoj

✅ Kurzy angličtiny

✅ Občerstvení na pracovišti

✅ Příspěvek na dovolenou, roční bonusy

✅ Pracovní cesta do Amsterdamu, ochutnávky vín, filmové hororové večery, fotbálek/šipky, společné vaření vánočního punče

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
michaela.tvrdikova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY