IT Specialista pro moderní výrobní společnost

Obor: IT konzultace, IT správa, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Karlovarský,
Město: Cheb
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte práci v Karlovarském kraji, rozumíte IT a domluvíte se perfektně anglicky?

Pokud ano, čtěte dál.

POPIS POZICE

Malá výrobní firma z Chebu hledá zkušeného IT admina, který bude mít na starosti správu a údržbu firemní sítě, uživatelskou podporu a servis a instalaci SW strojů. Součástí práce jsou také krátké služební cesty do zahraničí.

PROFIL KANDIDÁTA

Hlavním předpokladem při zvládnutí výběrového řízení je zkušenost s instalací OS Windows a jeho nástrojů a znalost problematiky sítí a také databází. Pracovat budete s nástroji jako Active directory, VMware vSphere and Cisco networking, Cisco VOIP, Oracle či MS SQL. Zkušenost s uvedenými nástroji je tedy určitě výhodou.

Nutností je také velmi dobrá znalost anglického jazyka, která bude ověřena během pohovoru se zahraničními kolegy :).

NABÍZÍME

Na oplátku nabízíme práci v pohodovém kolektivu lidí, kde oceníme jak pracovní nasazení, tak smysl pro humor. S regenerací pomůže 6 týdnů dovolené (+2x sickday /rok), příspěvek na sport a zdraví a kafeterie na pracovišti s pitím a ovocem zdarma. Nabízíme také dotované stravenky. Ve společnosti máte šanci být součástí moderního provozu, zdokonalit své technické i jazykové dovednosti a být za to náležitě finančně oceněn.

Jan Slaba

+420 773 769 227

jan.slaba@manpower.cz

KONTAKT

Jan Slaba
jan.slaba@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.