Verification engineer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Přidej se k našemu 6 ti člennému, testerskému týmu, který je součástí firmy působící v oblasti mobile messaging, artificial intelligence a machine learning. Přihlaš se nebo mi napiš email pro podrobnější informace.

 

POPIS POZICE

Budeš mít na starost automatizované testování u více produktů jako Xtend (flexibilní platforma sloužící k vývoji sms služeb), Message Controller (automaticky přepíná mobilní sítě tak, aby byla zabezpečena nejvyšší kvalita hlasu), Spam Shield (blokuje nechtěné sms reklamy) a další. Rovněž, se budeš moct podílet na tvorbě nových produktů.

Specifikace 

Náplň práce

Automatizace, design, testování a tvorba produktů 

Placená dovolená

ANO

IČO

NE

Part-time

NE

Home office

ANO 

Flexibilní pracovní doba    

ANO

Cestování

NE

Výhody na pracovišti

✅Malý tým 

✅Žádný dress Code 

✅Parkovací místo u společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

✅Linux

✅Skriptovací jazyk (nejlépe Python nebo TLC)

✅Znalost TCP/IP

✅Komunikativní angličtina (úroveň B2)

✅Český jazyk (C1/Native)

NABÍZÍME

✔️25 dní dovolené

✔️Flexibilní pracovní doba

✔️3 sick days

✔️Home office

✔️Kurzy angličtiny

✔️Stravenky 100 Kč

✔️Cafeteria systém 350 Kč/měsíčně

✔️1500 Kč příspěvek na penzijko

✔️50 000 Kč za doporučení kandidáta

✔️Posilovna

✔️Turnaje v stolním fotbale, firemní akce

O společnosti

Americká společnost se sídlem v Dallasu, s hlavním centrem v Brně s více než 230 inženýry (výzkum a vývoj, podpora, nasazení) a úplným vlastnictvím produktů.
Vytváříme softwarová řešení, která operátorům umožňují poskytovat kompletní sadu služeb, jako jsou SMS, MMS, hlasová volání nebo data.

Naše inovativní řešení připravují cestu k 5G díky 100% softwarovým, end-to-end síťovým řešením typu Cloud Native. Využití špičkových prvenství v oblasti VoLTE, VoWiFi, Advanced Messaging (RCS), Multi-ID, vEPC a Cloud RAN, urychluje transformaci sítě pro více než 250 zákazníků CSP ve více než 130 zemích a slouží více než 50% předplatitelů světa.

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.