Junior Quality Assurance Tester – IoT framework

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 1
Hledáme:Muže i ženy

Skvělá příležitost pro juniorní testera, který se chce rozvíjet v oblasti automatizace. Staň se součástí týmu, který vyvinul vlastní produkt v oblasti IoT a nasazuje ho u svých klientů po celém světě. Budeš pracovat v malém týmu 10 kolegů, kde budeš mít po ruce seniora, který ti se vším pomůže.

POPIS POZICE

Budeš mít na starost automatické a částečně i manuální testování našeho interního produktu, který jsme si sami vyvinuli. Jedná se o IoT Advanced analytics framework, který nasazujeme u svých klientů po celém světě (Honda, Dell, Hewlett Packard, ISIC, Bosch a další). Produkt je napsaný v Javě EE a testovat budeš v Seleniu. Pracujeme s Big Data, Machine learning a díky tomu zjednodušujeme a zrychlujeme procesy ve společnostech, sbíráme data v reálném čase atd. Tvým úkolem bude:

  • Psaní regresních, integračních a automatizovaných testů
  • Manuální testování produktu
  • Psaní testovacích scénářů

Technologie, které u nás používáme:

Java EE, Selenium, MongoDB, Kafa, Hadoop, R, jQuery, Cloudera Impala a spoustu dalších.

PROFIL KANDIDÁTA

Minimální požadavky:

✅ 1 rok praxe na obdobné pozici

✅ VŠ vzdělání (nejlépe informatického zaměření)

✅ Zkušenost se skriptovacím jazykem (TLC, Bash, Python, Javascript, Powershell,…)

✅ Zkušenost s nástrojem pro automatické testování

✅ JIRA

NABÍZÍME

✔️ 20 dní dovolené

✔️ Plné proplacení nemocenské

✔️ Smlouva na dobu neurčitou

✔️ Flexibilní pracovní doba – core od 10:00 – 15:30

✔️ Práce v centru Prahy na ulici Klimentská

✔️ Profesní rozvoj

✔️ Společné snídaně jednou za 14 dní

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY