Servisní technik – výtahy

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Mezinárodní společnost, která působí v oblasti montáže, údržby a modernizace výtahů, v současné době rozšiřuje tým servisních specialistů! Pokud máte zkušenost přímo se servisem výtahů, ráda s Vámi prodiskutuji veškeré detaily!

POPIS POZICE

  • Provádění prohlídek a pravidelné údržby výtahů a související technologie
  • Realizace oprav, odstraňovaní případných poruch
  • Komunikace se zákazníky, vedení dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání v oboru elektro, platná Vyhláška č. 50 (min. §6)
  • Zkušenost se servisem výtahů
  • ŘP sk. B
  • Ochota držet pohotovost dle předchozí domluvy
  • Výhodou – znalost anglického jazyka

NABÍZÍME

  • Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Služební automobil a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Pracovní dobu 7:30 – 16:00
  • Příplatky za pohotovost, mimořádné bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky, Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY