Stavbyvedoucí – inženýrské stavby

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Jedna z nejvýznamnějších stavebně-inženýrských společností v ČR nyní nabízí skvělou příležitost pro stavbyvedoucí se zaměřením na inženýrské stavby! Pokud jste šikovný absolvent a chcete načerpat zkušenosti na zajímavých stavbách, neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

POPIS POZICE

  • Spolupráce při řízení stavebních prací
  • Kontrola dodržování předpisů a zákonů, dohled nad BOZP
  • Součinnost se stavbyvedoucím, zástupci investora a dalšími zainteresovanými stranami
  • Kontrola úplnosti podkladů, dodržování harmonogramu a nákladů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání stavebního zaměření (dopravní/liniové stavby)
  • Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
  • Chuť stále se vzdělávat a získávat zkušenosti
  • Zkušenost v oboru a znalost jazyků výhodou

NABÍZÍME

  • Zajímavé finanční ohodnocení, mimořádný motivační bonus (podíl na zisku projektu)
  • Možnost zapracování pod dohledem zkušených kolegů
  • Dle dohody firemní vůz, notebook a tablet i pro soukromé užívání, výhodný tarif i pro rodinné příslušníky
  • Týden placené dovolené navíc, 3 sick days
  • Profesionální a osobní přístup, příjemnou a otevřenou atmosféru
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti, firemní akce
  • Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy), podpora při získání a udržení autorizace
  • Zvýhodněné pojištění odpovědnosti, příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci na zajímavých stavbách především v regionu Praha a Střední Čechy

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY