Backend C Developer – Cyber Security

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Hledá se zkušený C backend vývojář, který by se ve spolupráci s kolegy v Německu a Francii podílel na vývoji řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřením na autentizaci a řízení přístupu.
Řešení jsou přizpůsobována potřebám jednotlivých zákazníků a nasazována do prostředí organizace zákazníka, přičemž dochází k integraci s existující infrastrukturou.

POPIS POZICE

✅ Spolupráce s německým týmem na vývoji produktu DirX Directory – adresářová služba podporující standardy X.500 a LDAP

✅ Vývoj backendových komponentů systému v jazyce C v prostředí Windows

☑️ Dobrá znalost jazyka C (znalost C++ výhodou – drtivá většina kódu je pouze v C)

☑️ Zkušenosti s vývojem backendových služeb

☑️ Zkušenost s virtualizací

☑️ Znalosti standardů X.500 nebo LDAP výhodou

☑️ AJ alespoň B1

☑️ NJ výhodou

NABÍZÍME

✅ Služební HW a mobilní telefon

✅ Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills, včetně možnosti certifikací)

✅ Interní jazykové kurzy

✅ 6 týdnů dovolené, tedy 2 týdny dovolené navíc!

✅ Flexibilní pracovní dobu

✅ Možnost práce z domu, tzv. home office

✅ Placené první 3 dny nemoci

✅ Systém benefitů kafeterie

✅ Stravenky

✅ Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

✅ Stabilitu v prostředí velké mezinárodní společnosti

✅ Možnost profesního růstu, přístup k nejmodernějším technologiím

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY