OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO PRAHU (FARMACIE)

Obor: Vyšší management, Obchod, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Společnost, pro kterou obsazujeme pozici Obchodního zástupce (m/ž) je distributorem farmaceutických přípravků. Jako obchodní zástupce budete působit primárně v Praze (ostatní regiony ČR jsou na dohodě).

POPIS POZICE

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Akvizice nových partnerů – výrobců léčiv/lékáren/jiných distributorů
  • Následné udržování vztahů s partnery
  • Nákup léčiv na základě objednávek z centrály a následná kontrola jejich dodání (správnost dokumentace apod.)
  • Komunikace a spolupráce s kolegy z obchodního týmu
  • Pravidelný reporting nadřízenému

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • Máte zkušenost jako obchodní zástupce z oblasti farmaciePODMÍNKOU!
  • Máte český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilý mluvčí
  • Vaše angličtina je na mírně/středně pokročilé úrovni (budete písemně komunikovat s centrálou v zahraničí)
  • Jste akční osoba, která miluje obchod a nevadí jí práce v terénu
  • Máte vynikající komunikační a prezentační schopnosti, jste samostatný/á
  • Bydlíte v Praze

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • HPP po prvním roce na dobu neurčitou
  • Nástup dle Vašich možností
  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Půlroční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobil, notebook, auto
  • Práce formou home office

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY