Programátor – React JS

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava
Hledáme:Muže i ženy

Do menší společnosti rodinného charakteru, která zajišťuje kancelářské vybavení firem a škol, hledáme nového kolegu, který se bude podílet na vývoji e-shopu.
Pokud máte zkušenosti s technologiemi Vanilla JS, React, Nunjucks, Angular 8, rádi se učíte novým věcem a máte chuť pouštět se do nových projektů, pošlete nám své CV!

POPIS POZICE

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
– vývoj e-shopu a jeho modulů – reklamace, administrace
– podílení se na nových projektech (chystá se něco velkého;))
– práce s technologiemi Vanilla Javascript, React, Nunjucks, Angular 8, SCSS a dalšími
– vedení juniornějšího kolegy a spolupráce s externí IT firmou, která prozatím vše technicky dozoruje
– práce na frotnendu i backendu – nevadí, když některé části rozumíte méně, kolegové z externí firmy Vás rádi zaškolí a naučí vše potřebné

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme kolegu, který:
– má zkušenosti s technologiemi React, Nunjucks a Angular 8
– výhodou je znalost SCSS na stylování grafiky, BEM, Graph QI či Webpacku

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?
– možnost podílet se na zajímavých projektech a posunout své dovednosti o kus dopředu
– přátelské pracovní prostředí a žádný open space – kancelář jen pro vás a vašeho kolegu
– stravenky v hodnotě 100 Kč
– flexibilní pracovní doba
– 2x do měsíce HO
– roční prémie dle zisku firmy
– spolupráce na HPP nebo IČO
– nástup dle dohody

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY