Servisní technik

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Špička v oboru autoopravárenství rozšiřuje tým servisních techniků! Náplní práce je montáž a servis moderních lakovacích kabin u certifikovaných autolakoven a servisů. Pokud máte vyhlášku 50 a rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti, zašlete mi svůj životopis!

POPIS POZICE

Budete mít na starost:

– Montáž a servis lakovacích kabin

– Kontakt se zákazníky, vytváření související dokumentace

– Sklad náhradních dílů

PROFIL KANDIDÁTA

Očekáváme od Vás:

– Vyhlášku č. 50/1978 Sb. (min §5)

– ŘP sk. B a ochotu cestovat

– Aktivní přístup, ochotu učit se novým věcem

– Praxi na obdobné pozici (výhodou)

NABÍZÍME

Vy můžete očekávat:

– Odpovídající mzdu + 13. plat

– Zaškolení od fajn kolegů

– Týden dovolené navíc

– Notebook, mobilní telefon a automobil k výkonu práce

– Vzdělávání, výuku jazyků

– Teambuildingy, zaměstnanecké akce

– Kafeterie, stravenky

– Smlouvu na dobu neurčitou

– Nástup možný dle dohody

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY