QUALITY ENGINEER – nové projekty v automotive

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Auto – moto, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Příbram
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • podílet se na nových projektech a plánování kvality pro velké výrobce automobilů
  • řízení a uvolňování nových vstřikovacích nástrojů do výroby
  • plánování a zajištění rekvalifikačních zkoušek výrobků dle specifických požadavků zákazníků včetně tvorby zpráv
  • spolupráce s mezinárodními týmy v rámci firmy

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • zkušenost v oddělení kvality z výrobních firem nebo přímo automotive
  • komunikativní znalost AJ (angličtina je firemní jazyk a komunikovat budete i se zahraničními kolegy)
  • orientace v nástrojích kvality (např. SPC, MSA, PPAP apod.)

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelskou firemní kulturu, vždy je možné řešit individuální požadavky s vedoucím týmu nebo jinými kolegy
  • závodní stravování s příspěvkem čili skvělé jídlo za 25-35 Kč
  • školení zaměřená na vaši pozici
  • firemní akce, festivaly a mnoho dalšího

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY