Procesní inženýr se skvělými benefity (i pro absolventy)

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kladno
Hledáme:Muže i ženy

Elektrotechnická společnost s příjemným pracovním prostředím v Kladně hledá parťáka na pozici Procesního inženýra. Pozice je vhodná i pro absolventy s elektrotechnickým vzděláním.

POPIS POZICE

  • zajištění technické podpory při zavádění nových výrobků do výroby
  • optimalizace stávajících procesů
  • komunikace a podávání zpětné vazby do vývoje
  • podílení se na nastavování a monitorování klíčových indikátorů jednotlivých výrobních oddělení
  • tvorba či úprava výrobních manuálů a instrukcí
  • vytváření reportů z prvních výrobních várek
  • interní analýzy nejakostí vyráběných výrobků a hledání jejich příčin

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ, min. bakalářské vzdělání elektrotechnického oboru
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka je nezbytná pro komunikaci se zahraničními kolegy
  • zkušenost z elektrotechnické výroby je vítána

NABÍZÍME

  • služební mobil a notebook i k soukromým účelům
  • flexibilní pracovní doba
  • po dohodě možnost občasné práce z domova
  • bonusy na základě výkonu zaměstnance
  • firmou dotované obědy nebo stravenky dle volby zaměstnance
  • 3 sick days
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • benefitní poukázky (zdraví, sport, kultura)
  • teambuildingy v Česku i v zahraničí
  • pracovní cesty do zahraničí
  • firemní parkoviště
  • dobrá dostupnost MHD (autobusová zastávka přímo u pracoviště)

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na čísle 728 275 980.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@experis.cz
+420 728 275 980

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY