Finanční kontroler

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Plzeňský,
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Finanční analýza výrobního závodu, kalkulace, provozní rozpočet
Konzultace personálních sazeb a sazeb strojních zařízení
Řešení finančních investic závodu / budgety
Analýza periodických nákladů a odchylek výroby
Finanční konzultace pro všechna oddělení napříč závodem

PROFIL KANDIDÁTA

VŠ ekonomického směru
Zkušenosti z controllingového oddělení ve výrobní společnosti
AJ na komunikativní úrovni
Znalost SAP výhodou
Řidičský průkaz skupiny B
Pokročilá znalost MS Office (Excel)
Výborné komunikační dovednosti (denní komunikace s výrobou)

NABÍZÍME

Příspěvek na dojíždění
MultiSport karta
Příspěvek na stravovaní
Bonus za docházku
Týden dovolené navíc
Příspěvek na důchodové nebo životní pojištění

KONTAKT

Iva Lukašáková
iva.lukasakova@manpower.cz
+420 773 769 178

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY