VEDOUCÍ TÝMU KONTROLY JAKOSTI

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta, zavedenou českou strojírenskou společnost s dlouholetou tradicí, hledáme nového kolegu na pozici Technika kontroly jakosti. Jedná se o vedoucí pozici, na které budete mít na starost tým techniků, budete zajišťovat kontrolu výstupů jejich práce a spolupracovat na zavádění metodiky jakosti.

POPIS POZICE

Co budete mít na starost?

  • organizaci vstupní a výstupní kontroly na určených pracovištích
  • dohled na dodržování předpisů a norem
  • spolupráci při interních a externích auditech
  • komunikaci s dodavateli
  • projednávaní zjištěných nedostatků a zajištění jejich odstraňování
  • spolupráci při vypracovávání a zavádění metodiky jakosti
  • řízení týmu techniků

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme?

  • Člověka se středoškolským vzděláním technického zaměření
  • Vedoucího, který je schopen řídit tým lidí
  • Metodika se zkušeností na oddělení kvality (výhodou znalost vstupní kvality)
  • Angličtináře se znalostí alespoň B1
  • Nového kolegu, který je zodpovědný, loajální a komunikativní

NABÍZÍME

Co Vám za Vaši práci nabídneme?

  • práci ve stabilní technologické firmě, která je jedničkou na trhu
  • motivační mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • dlouhodobou spolupráci
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování

Zaujala Vás tato nabídka, nebo se jen chcete dozvědět více?

Zašlete mi prosím svůj životopis na email milan.jirousek@experis.cz, případně mne kontaktujte na telefonu 734 173 422.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Milan Jiroušek
milan.jirousek@experis.cz
+420 734 173 422

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY