HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ – MONOLITY

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pokud máte zkušenost s monolitickými konstrukcemi a láká Vás realizace železobetonových konstrukcí pro bytové, administrativní i průmyslové objekty, neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

POPIS POZICE

Budete mít na starost:

– Samostatné řízení prací při realizaci železobetonových monolitických konstrukcí

– Zajištění souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu

– Řízení nákladů, kontrolu kvality a množství provedených dodávek, řízení BOZP

– Komunikaci se subdodavateli, zástupci investora, projektantem a dalšími zainteresovanými stranami

PROFIL KANDIDÁTA

Očekáváme od Vás:

– Vzdělání stavebního zaměření

– Praxi při výrobě monolitických konstrukcí na pozici stavbyvedoucí min. 5 let

– ŘP sk. B

– Znalost MS Office, ideálně také BIM

– Zodpovědnost, přirozenou autoritu, samostatnost

NABÍZÍME

Vy můžete očekávat:

– Zajímavé finanční ohodnocení, mimořádný motivační bonus (podíl na zisku projektu)

– Firemní vůz, notebook a tablet i pro soukromé užívání, výhodný tarif i pro rodinné příslušníky

– Týden placené dovolené navíc, 3 sick days

– Profesionální a osobní přístup, příjemnou a otevřenou atmosféru

– Stravenky, občerstvení na pracovišti, firemní akce

– Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy), podpora při získání a udržení autorizace

– Zvýhodněné pojištění odpovědnosti, příspěvek na penzijní připojištění

– Možnost spolupráce na IČO

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY