Manažer/ka projekční kanceláře (pozemní stavby)

Obor: Vyšší management, Stavebnictví,
Lokalita: Zlínský,
Město: Vsetín
Hledáme:Muže i ženy

Hledá se zkušený projektant/ka pozemních staveb, který/á má zkušenosti s vedením lidí. Odměnou je ATRAKTIVNÍ MZDA + roční odměna za dokončené projekty a AUTOMOBIL k soukromým účelům. Čeká vás velmi příjemné zázemí firmy, zajímavé zakázky a dobrá značka firmy.

POPIS POZICE

– řízení týmu 12 projektantů různého věku (50% denní činnosti)
– projektování staveb a odpovědnost za realizaci zakázek (50% denní činnosti)
– s tím související komunikace se zákazníky a s realizačními firmami
– koordinace a spolupráce se specialisty v oblasti projekční činnosti
– koordinace projekčních zakázek ve smyslu projektového řízení

PROFIL KANDIDÁTA

– schopnost vést projekční tým
– praxe v řízení projekčního týmu minimálně 2 roky
– zkušenost s projektováním větších průmyslových a obchodních staveb
– loajalita, profesionalita, drive

NABÍZÍME

– ryze česká firma s unikátními stavebními projekty po celé ČR
– moderní a příjemné zázemí
– férové a motivující odměňování v závislosti na výsledku oddělení (k fixní mzdě možnost bonusů)
– firemní benefity (stravenky, 2 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
– firemní auto i k soukromým účelům

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY