Business Development Director – stavební komponenty pro komerční i rezidenční výstavbu

Obor: Vyšší management, Obchod, Stavebnictví, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Výjimečná šance stát na počátku nové etapy rozvoje firmy na českém trhu!

Máte zkušenosti s business developmentem v oblasti komponent pro stavebnictví a řešení pro komerční i rezidenční výstavbu?

Chcete být součástí malého úspěšného týmu – pobočky dynamicky rostoucí evropské firmy?

Máte kontakty ve světě velkých stavebních projektů, stavebního developmentu a architektonických kanceláří v rámci celé České republiky ?

Dokážete efektivně řídit a motivovat malý tým skládající se z obchodníků a technických poradců?

Hovoříte plynule česky a anglicky?

Pokud jste odpověděl/a na všechny otázky kladně, máme pro Vás unikátní příležitost, jak využít svých kontaktů a zkušeností pro další rozvoj své kariéry !

POPIS POZICE

Náš klient, rychle se rozvíjející zahraniční společnost, nabízí příležitost pro zkušeného obchodníka a manažera s technickým backgroundem v oblasti stavebnictví.

Budete vést menší čistě obchodní pobočku zahraniční společnosti se sídlem v Praze a zodpovědností za trh v České republice.

Vašimi zákazníky budou firmy v oblasti stavebnictví a dodavatelé stavebních komponent ( B2B ). Na velkých projektech budete spolupracovat s architekty, nebo developery.

Veškeré technické i výrobně logistické zázemí je v zahraničí, v centrále pro CEE

PROFIL KANDIDÁTA

Abyste byli úspěšní, je nutné mít:

– vzdělání technického směru, ideálně stavebního zaměření

– výbornou aktivní znalost anglického jazyka (firemní jazyk)

– prokazatelnou praxi na obchodně-manažerské pozici v oblasti stavebních materiálů pro komerční a rezidenční výstavbu

– znalost obchodních a marketingových principů, zkušenost s budováním dlouhodobých vztahů se zákazníky (čistě B2B byznys)

– velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost pracovat s čísly, technickými specifikacemi

– strategické myšlení, orientaci na zákazníka, obchodní ambice, energii a proaktivitu

– vysokou samostatnost a zodpovědnost

NABÍZÍME

Náš klient nabízí:

– příležitost pro aktivní ambiciózní obchodníky se schopností řídit svůj tým

– odpovídající platové ohodnocení s velmi zajímavou bonusovou strukturou

– firemní automobil, notebook, mobil

– možnost podílet se na dalším rozvoji zahraniční společnosti na českém trhu

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420 739 348 798

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY