Senior support engineer – mezinárodní tým, nástup ihned

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Hledám nového kolegu do našeho MMSC (zasílání MMS) týmu podpory, kterého zajímají sítě, servery a operační systém Linux. Staň se součástí společnosti, která je průkopníkem v oblasti 5G sítí, IoT, VoLTE a RSC

POPIS POZICE

Budeš součástí 7 členného týmu  podpory, který úzce spolupracuje s kolegy v Holandsku a Indii. Tvým úkolem bude starost a správa sítí, serverů a operačních systémů Linux/Unix u klientů. Pracujeme s HW výhradně od HP (servery, storage) a síťovými prvky F5/Cisco/HP. Kromě toho, začínáme testovat Dell.

 Shrnutí pozice:

  • Řešení problémů HW sítí, přes operační systémy až po samotnou aplikaci
  • Nasazování produktů do zákaznických systémů
  • Remote podpora zákazníků (převážně v angličtině)

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

☑️Znalost HP serverů a storage

☑️Administrace sítí

☑️ Znalost HW sítí

☑️Pokročilá uživatelská znalost Linuxu

☑️ Zkušenosti s instalací, aktualizací a konfigurací počítačového hardwaru a softwaru

☑️Zkušenost se správou virtuálních serverů

☑️ Komunikativní angličtina – bez angličtiny se neobejdeš, budeš ji používat na denní bázi při komunikaci se zahraničními klienty a kolegy (pokročilá úroveň B2)

Co bude výhodou:

☑️Znalost mobilních sítí

Výhody na pracovišti:

✅Malý tým

✅Žádný dress Code

✅Parkovací místo

NABÍZÍME

Co ti za to nabídneme:

✔️25 dní dovolené

✔️3 sick days

✔️Flexibilní pracovní doba

✔️Home office

✔️Firemní snídaně

✔️ Občerstvení na pracovišti

✔️Profesní růst

✔️Vzdělávací systém – kurzy angličtiny

✔️Stravenky 100 CZK

✔️Kanceláře v centru Brna

Vybavení:

✔️ Posilovna

✔️ 3 monitory

Americká společnost se sídlem v Dallasu, s hlavním centrem v Brně s více než 230 inženýry (výzkum a vývoj, podpora, nasazení) a úplným vlastnictvím produktů.
Vytváříme softwarová řešení, která operátorům umožňují poskytovat kompletní sadu služeb, jako jsou SMS, MMS, hlasová volání nebo data.

Naše inovativní řešení připravují cestu k 5G díky 100% softwarovým, end-to-end síťovým řešením typu Cloud Native. Využití špičkových prvenství v oblasti VoLTE, VoWiFi, Advanced Messaging (RCS), Multi-ID, vEPC a Cloud RAN, urychluje transformaci sítě pro více než 250 zákazníků CSP ve více než 130 zemích a slouží více než 50% předplatitelů světa.

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY