Konzultant Oracle ERP

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha 8
Hledáme:Muže i ženy

Nejsi příznivcem velkých nadnárodních korporací ale raději preferuješ menší českou společnost? Máš zkušenost s ERP jako Oracle JD Edwards či SAP?

Česká IT společnost čítající 100 zaměstnanců, jenž je partnerem a preferovaným dodavatelem IT řešení v řadě významných firem nejen v ČR, ale i ve světě, hledá do svého týmu v Praze – Karlíně kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

                                                           KONZULTANT Oracle ERP

POPIS POZICE

  • Implementace komplexního ERP se specializací na finance a účetnictví
  • Poskytování poradenství a podpora stávajícím uživatelům ERP IS
  • Školení zákazníků na standardní funkce modulu financí ERP systému
  • Návrhy řešení procesů v oblasti účetnictví a financí
  • Doporučení optimálního využití aplikace pro pokrytí podnikových procesů a funkcí

PROFIL KANDIDÁTA

  • Znalost účetnictví a financí v souladu se zákony ČR
  • Schopnost analyzovat problém, vysvětlit, poradit a navrhnout řešení zákazníkovi
  • Praxe s podnikovými informačními systémy v oblasti účetnictví a financí
  • Schopnost a chuť se rychle učit a v krátkém čase ovládnout softwarovou aplikaci
  • Pokročilá znalost Excelu – práce s velkým objemem dat a základní znalost SQL
  • znalost některého ERP systému používaného v ČR – SAP, Microsoft, Helios, Pohoda, K2 nebo zkušenost s Oracle E-business suit, JD Edwards Enterprise One
  • AJ na pokročilé úrovni – některá školení jsou v angličtině

NABÍZÍME

  • Zajímavou práci ve firmě, která sleduje trendy a novinky ve světě informačních a komunikačních technologií
  • Možnost učit se a vzdělávat v oboru, kariérně růst a aktivně se účastnit zajímavých projektů
  • Práce v malých přátelských týmech, kde je každý významnou osobností a nedílnou součástí kolektivu
  • 25 dnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • služební telefon, notebook, stravenky a další příjemné benefity.
  • moderní a hezké pracoviště v Praze – Karlíně – Futurama Business Park (vedle stanice metra „Invalidovna“).

KONTAKT

Radka Čornejová
radka.cornejova@experis.cz
+420 725 980 913

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY