Senior Java Developer – vývoj analytického nástroje pro mobilní operátory, nástup možný ihned

Obor: IT konzultace, IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Hledám posilu do týmu, který má na starost vývoj produkt Analytics – jedná se o nástroj sloužící k analýze telekomunikačních sítí pro mobilní operátory, který jim umožní vidět, v jakých časech a dnech dochází na sítích k největšímu množství poslaných SMS a telefonních hovorů. V současnosti má tým 7 členů, kde jsou junioři a senioři. Přihlaš se nebo mi napiš pro bližší informace ?

POPIS POZICE

Tvým úkolem bude psaní back-endu ke GUI – návrh a vývoj produktu, který běží na Linuxu. Z 80% půjde především o psaní nových věcí, 10% času se věnuje práci s Big Data, okolo kterých se staví produkt, návrh testů a testování v Javě. Zbytek pracovní náplně bude menší údržba a spolupráce s ostatními členy týmu.

Jak ve společnosti funguje?

  • Vývoj probíhá v Agilním prostředí (SCRUM) se 14 denními sprinty a denními stand-upy
  • Týmy spolu neustále komunikují a spolupracují
  • Týmy jsou Cross-functional – kombinace tým lídrů, testerů, administrátorů a další

Výhody na pracovišti:

✅Malý tým

✅Žádný dress Code

✅Parkovací místo

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět?

☑️Komerční zkušenost v Javě EE/SE

☑️Zkušenost s psaním automatizovaných testů

☑️Linux (pracujeme na platformě RHEL 7)

☑️Angličtina na komunikativní úrovni (nejméně B2)

Bonusové technologie, které ve společnosti využiješ:

☑️Scala – práce s Big Data

☑️Kafka, Elastic, Spark, Maven

☑️Apache, Jenkins

☑️Atlassian nástroje (bitbucket, jira, confluence), virtualizácia

NABÍZÍME

Co ti za to nabídneme:

✔️25 dní dovolené

✔️3 sick days

✔️Flexibilní pracovní doba

✔️Home office

✔️Firemní snídaně

✔️ Občerstvení na pracovišti

✔️Profesní růst

✔️Vzdělávací systém – kurzy angličtiny

✔️Stravenky 100 CZK

✔️Kanceláře v centru Brna

Vybavení:

✔️ Posilovna

✔️ 3 monitory

Americká společnost se sídlem v Dallasu, s hlavním centrem v Brně s více než 230 inženýry (výzkum a vývoj, podpora, nasazení) a úplným vlastnictvím produktů.
Vytváříme softwarová řešení, která operátorům umožňují poskytovat kompletní sadu služeb, jako jsou SMS, MMS, hlasová volání nebo data.

Naše inovativní řešení připravují cestu k 5G díky 100% softwarovým, end-to-end síťovým řešením typu Cloud Native. Využití špičkových prvenství v oblasti VoLTE, VoWiFi, Advanced Messaging (RCS), Multi-ID, vEPC a Cloud RAN, urychluje transformaci sítě pro více než 250 zákazníků CSP ve více než 130 zemích a slouží více než 50% předplatitelů světa.

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY