SPLUNK Data Analytik – Praha

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme SPLUNK Data Analytika do společnosti patřící mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými mají více než 20 let zkušeností.

POPIS POZICE

  • Systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků, realizace služeb EC
  • Pochopení potřeb zákazníků a zajištění technické spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s vedoucím týmu
  • Vytváření reportů, dashboardů a aplikací nad platformou Splunk

PROFIL KANDIDÁTA

  • Znalost datové analýzy nad produktem Splunk
  • Pokročilá znalost vyhledávání a reportingu s jazykem SPL
  • Data onboarding – definice vstupních dat
  • Zkušenosti v IT/Networking oblasti. Výhodou znalost LAN a security oblasti
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Schopnost pracovat s vysokým nasazením a dovést projekty do finálního stavu

NABÍZÍME

  • Zázemí významné společnosti
  • Zajímavou a aktivní práci na projektech
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost realizace vlastních podnětů
  • Časovou flexibilitu
  • Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • Systém zaměstnaneckých benefitů

V případě zájmu o bližší informace a následný pohovor mi neváhejte zaslat životopis na nikola.haluzova@experis.cz

Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@experis.cz
+420 703 865 297

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY