TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

Obor: Bezpečnost a ekologie, Obchod, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta, moravskou společnost prodávající vinylové podlahy, aktuálně hledáme nového kolegu na pozici projektového manažera. Vaším úkolem bude poradenství a příprava projektů v Praze a Středočeském kraji.  Budete součástí klientova 20ti členného zkušeného týmu, v němž získáte nejen příjemný kolektiv, ale i podporu a stabilní zázemí.

POPIS POZICE

Co máte na denní bázi na starost?

  • Prezentujete portfolia podlah u architektů, projektantů a distributorů
  • Dozorujete průběh realizací, komunikujete se stavebními firmami
  • Zajišťujete servis a technické poradenství
  • Průběžně sledujete stav projektů, prodejů a vše evidujete v CRM

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

  • Ukončené min. střední vzdělání v oboru stavebnictví
  • Slušné, reprezentativní vystupování
  • Znalost AJ je výhodou

NABÍZÍME

Co za svou práci získáte?

  • Stabilní zázemí v zavedené společnosti a příjemný profesionální kolektiv
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Notebook, mobilní telefon
  • Flexibilní konec a začátek pracovní doby
  • Společné teambuildingy
  • Stravenky

Zajímá Vás daná pozice nebo se jen chcete dozvědět více?

Zašlete mi prosím svůj životopis na email milan.jirousek@experis.cz, případně mne kontaktujte na telefonu 734 173 422.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Milan Jiroušek
milan.jirousek@experis.cz
+420 734 173 422

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY