Vývojový inženýr – Team leader

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Testování a přizpůsobování produktu Evropským předpisům
Tvorba výkresové dokumentace
Komunikace napříč odděleními
Vývoj jednotlivých částí konečného produktu
Realizování nových projektů

PROFIL KANDIDÁTA

Praxe ve vývoji, konstrukci, materiálovém inženýrství
VŠ technického směru
Zkušenost s grafickými programy Solid Edge/CAD
Znalost výkresové dokumentace
Pokročilá AJ
Zkušenost s vedením lidí

NABÍZÍME

Týden dovolené navíc
Pravidelné navyšování mzdy
Kafeterie
Finanční bonusy
Jazykové kurzy
Flexibilní pracovní doba
Dotované stravování s bohatým výběrem

KONTAKT

Iva Lukašáková
iva.lukasakova@manpower.cz
+420 773 769 178

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY