Business Development Manager pro automotive, až 100 000 Kč

Obor: Vyšší management, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostravsko
Hledáme:Muže i ženy

Hledá se obchodní dravec, který se orientuje v mezinárodním obchodu a má zkušenosti s klienty napříč evropskými a světovými automobilkami. Klient v okolí Ostravy nabízí atraktivní mzdu a smlouvu na dobu neurčitou.

POPIS POZICE

– vyhledávání a oslovování nových zákazníků z řad evropských i světových automobilek s cílem zajišťování nových zakázek pro společnost

– prezentace společnosti a produktů potencionálním zákazníkům (spojeno s častými krátkodobými služebními cestami do zahraničí)

– práce na projektech

– aktivní participace na tvorbě či úpravě CP/PFMEA/MSA/APQP atd.

– administrativa, dokumentace spojená s projekty

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání technického směru
– AJ na komunikativní úrovni, popřípadě také NJ (velká výhoda)
– min. 2 roky praxe z automotive
– zkušenost s koncernem VW/Škoda nebo západními automobilkami
– znalosti IATF, VDA, Formel Q, 8D reportů, FMEA, 5S

NABÍZÍME

– každodenní aktivní využití anglického jazyka
– práci s pevnou pracovní dobou od 7:00
– odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie až 25% ze základu)
– pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
– roční navyšování mzdy (až o 5%)
– penzijní připojištění
– bezúročné půjčky
– stravenky
– 2 kantýny s celodenní možností stravování
– finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
– finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
– odborné a jazykové kurzy
– společenské a sportovní firemní akce
– možnost kariérního postupu
– smlouva na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY