Stavbyvedoucí – pozemní stavby

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Máte rád každodenní dohled na práci na stavbě, ale i komunikaci se subdodavateli a zákazníky? Dohlédnete na harmonogram a rozpočet stavby? Česká stavební společnost, která přes 20 let úspěšně působí především v oblasti revitalizace panelových domů, hledá v současné době zkušeného stavbyvedoucího!

POPIS POZICE

  • Řízení svěřeného projektu, koordinace podřízených zaměstnanců
  • Koordinace subdodavatelů a činnosti pracovních čet
  • Dohled na dodržování harmonogramu a rozpočtu stavby
  • Kontrola dodávek materiálů a prováděné práce
  • Odpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání se zaměřením na pozemní stavby
  • Min. 10 let zkušenost s prováděním staveb (revitalizace panelových domů, hydroizolace, realizace střech)
  • ŘP sk. B
  • Autorizace v oboru – výhodou
  • Schopnost samostatného řízení výstavby a pracovního týmu

NABÍZÍME

  • Platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech + podíl na zisku společnosti
  • Lidský a osobní přístup vedení
  • Možnost vidět výsledky své práce realizované v krátkodobém horizontu
  • Týden dovolené navíc
  • Projekty v regionu Praha + střední Čechy
  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook
  • Stravenky plně hrazené firmou

Zašlete mi svůj životopis a získejte možnost rozšířit skvělý tým odborníků.

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY