PHP vývojář – webové aplikace na podporu výroby, nástup ihned

Obor: IT vývoj, IT konzultace, IT vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Kutná Hora
Hledáme:Muže i ženy

Staň se součástí našeho týmu, který má na starost vývoj webových aplikací pro podporu výroby a dalších částí firmy. Budeš pracovat ve výrobní společnosti, která je dlouhodobě považována za zaměstnavatele roku v regionu. Přihlaš se nebo mi napiš email kvůli bližším informacím!

POPIS POZICE

Budeš součástí menšího týmu 5-ti programátorů a kromě vývoje budeš úzce spolupracovat s interními zákazníky s cílem zajistit a specifikovat jejich potřeby a následně definovat vývojové plány

Co budeš dále na pracovní pozici dělat?

  • Návrh softwarové architektury podle obchodních specifikací
  • Vývoj, implementaci a údržbu informačních systémů a aplikací
  • Psaní integračních a regresních testů

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět?

✅PHP

✅Základy Javascriptu/jQuery

✅Databáze SQL

Výhodou:

✅Nette 

NABÍZÍME

 ✔️25 dní dovolené

 ✔️Služební notebook a telefon

 ✔️Flexibilní pracovní dobu

 ✔️Kafeterie 3000 Kč ročně

 ✔️Dotované stravování

 ✔️Výhodné T-mobile tarify

 ✔️Pravidelná roční revise mzdy

O společnosti

Jsme uznávaným lídrem v oblasti výroby spotřební elektroniky a jejích součástek. Našimi zákazníky jsou renomované společnosti pohybující se v IT (např. HP, Cisco a další). V rámci aktivit druhé generace se společnost soustředí na vývoj vlastních inovativních produktů a řešení v oblastech navrhování a vývoje průmyslového softwaru, průmyslového internetu věcí (IIoT) a digitálních továren (digital factory) v souladu s principy konceptu Průmysl 4.0 (Industry 4.0). 

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.