Vedoucí oddělení kvality

Obor: Výroba a vývoj, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Pardubický,
Město: Nezařazeno
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • Řízení a dohled nad procesem dodavatelské a zákaznické kvality
  • Vedení týmu techniků, inženýrů a podpory výroby (20 kolegů)
  • Podílet se na implementaci nových procesů a zlepšování systému kvality zejména v oblasti tréninku
  • Dohlížet a provádět různé audity a výrobní kontroly
  • Spravovat a schvalovat řízené dokumenty, procedury, 8D reporty, Kaizeny apod.
  • Spolupráce s dalšími odděleními v rámci firmy

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • Praxe v oddělení kvality a zájem o obor (z výrobní, strojírenské firmy, automotive, apod.)
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – pro komunikaci se zákazníkem, který nehovoří česky a je nutný písemný/ústní kontakt v AJ
  • Dobré organizační schopnosti

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Práci v přátelském a stabilním týmu lidí, menší divize výrobní firmy s rodinnou atmosférou
  • Možnost profesního rozvoje a posunu v rámci společnosti
  • Pravidelná školení zaměřená na rozvoj soft/hard skills
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Body do Cafeterie, firemní fitness a kavárna, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY