IT SW Specialista do stabilní české společnosti – Jihlava

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Vysočina,
Město: Jihlava
Hledáme:Muže i ženy

Stabilní česká společnost s dlouholetou historií, jenž si postupem času vybudovala silné postavení na trhu a díky komplexnosti poskytovaných služeb v oblasti železničního průmyslu patří mezi nejvýznamnější společnosti v tomto odvětví, hledá do svého IT týmu v Jihlavě kolegu na IT podporu svým interním zaměstnancům.

POPIS POZICE

Jako IT specialista budete mít na starosti:

  • poskytování IT podpory našim zaměstnancům
  • správa a evidence výpočetní techniky (PC, telefony, atd)
  • podpora interních i externích aplikací a systémů, školení uživatelů
  • spolupráce s dalšími kolegy z IT i napříč lokalitami společnosti
  • tvorba a aktualizace uživatelské a systémové dokumentace
  • správa uživatelských oprávnění a systémových rolí
  • práce v prostředí Service desk

  • znalost principů a administrace operačních systémů Microsoft Windows, včetně SQL Serveru
  • znalost programů kancelářských balíků MS Office
  • základní znalost s TCP/IP a základní orientace v síťové problematice
  • zkušenost se správou počítačů a uživatelů v MS Active Directory
  • výhoda předchozí zkušenosti z oblasti podpory uživatelů, ale dveře u nás mají otevřené i šikovní absolventi, kteří formou odborné praxe nebo brigády získali relevantní zkušenost

NABÍZÍME

  • 13. mzdu
  • flexibilní pracovní dobu
  • po zaučení možnost Home office
  • školkovné 500 Kč/měs.
  • příspěvky na stravování/stravenky
  • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • příspěvky na ŽP nebo PP
  • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

V případě zájmu mi neváhejte zaslat Váš životopis na: nikola.haluzova@experis.cz

Těšíme se na Vás! 🙂

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@experis.cz
+420 703 865 297

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY