PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (ELEKTRO KOMPONENTY)

Obor: Bezpečnost a ekologie, Elektro a automatizace, Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Marketingová komunikace a PR, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha – Dolní Chabry
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá obchodem v oblasti elektrotechniky, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici:

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

POPIS POZICE

• komunikace s dodavateli
• technická, obchodní podpora prodeje produktů
• marketingové aktivity
• pravidelný reporting

PROFIL KANDIDÁTA

• SŠ/VŠ vzdělání – elektro zaměření
• pokročilá znalost angličtiny
• zkušenost na obdobné pozici
• samostatnost, flexibilita, loajalita

NABÍZÍME

• motivující platové ohodnocení
• pestrou škálu firemních benefitů
• zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
• rozmanitou práci v oblasti technického prodeje/marketingu
• nástup – červen 2020

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu iva.wojnarova@experis.cz s uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420 731 637 828

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY