MISTR VE VÝROBĚ

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Brandýs nad Labem/Stará Boleslav
Hledáme:Muže i ženy

Naším klientem je společnost, která na trhu působí již 100 let a je celosvětově jedním z největších dodavatelů automobilovému průmyslu. Sídlí v malebném okolí Staré Boleslavi aktuálně hledá nové posily na pozici MISTRA VÝROBY přímo do kmenového stavu.

POPIS POZICE

– Zodpovědnost za svěřený úsek výroby a vedení týmu
– Zodpovědnost za personální administrativu a docházkový systém
– Školení bezpečnosti zaměstnanců
– Dodržování 5S a hlídání kvality
– Správa montážních pracovišť z hlediska dokumentace a funkčních protichybových systémů
– Práce s ERP systémem
– Třísměnný provoz

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU/SŠ vzdělání – technického směru výhodou
– Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok (automotive výhodou)
– Zkušenosti s vedením lidí
– Základní znalost ERP systémů

NABÍZÍME

– Zaměstnání na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí
– Atraktivní platové ohodnocení
– Profesní a odborné vzdělávací kurzy
– příplatky za směnnost
– svozová doprava
– dotované stravné
– roční bonus
– výhodný mobilní tarif
– příspěvek na penzijní/životní pojištění
– 5 týdnů dovolené

Zaujala Vás tato nabídka, nebo se jen chcete dozvědět více? Zašlete mi prosím svůj životopis na email milan.jirousek@experis.cz, případně mne kontaktujte na telefonu 734 173 422.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Milan Jiroušek
milan.jirousek@experis.cz
+420 734 173 422

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY