Hlavní účetní s AJ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Karviná
Hledáme:Muže i ženy

Výrobní firma v Karviné hledá posilu finančního oddělení na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.

Důležité kritéria pro danou pozici – VŠ, odbornost (praxe na obdobné pozici min. 3 roky), zkušenost z mezinárodního korporátu a angličtina na úrovni B1 (písemná forma využití jazyka).

Čeká na Vás ATRAKTIVNÍ MZDA, flexibilní pracovní doba a celá řada benefitů.

POPIS POZICE

– zodpovědnost za vedení účetnictví dle českých (90%) a mezinárodních standardů (10%)

– zodpovědnost za periodické uzávěrky

– vedení týmu (3 podřízení na specializovaných pozicích)

– komunikace s auditory, daňovými úřady, celním úřadem

– DPH, kontrolní hlášení, DPPO

– reporting pro mateřskou společnost včetně výhledu cash-flow

– financování – bankovní garance a jiné

– pojištění pohledávek, komunikace s pojišťovnou

PROFIL KANDIDÁTA

– vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření

– znalost SAP výhodou

– pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

– výborný time-management a organizační schopnosti

– znalost anglického jazyka min. na úrovni B1 podmínkou

– praxe min. 3 roky v nadnárodní společnosti podmínkou

NABÍZÍME

– silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti

motivující mzdové ohodnocení + finanční bonus (2-3x za rok)

pestrou škálu benefitů (dotované stravné, příspěvěk na životní a důchodové připojištění, notebook a telefon…)

– možnosti profesního vzdělávání a rozvoje

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY