Solution Architect – Infrastruktura&Datová centra&Sítě

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pro pozici Senior Solution Architektra hledáme kandidáty s výborným analytickým myšlením, schopností naslouchat, chytře pokládat otázky a širokým přehledem v oblasti ICT pro předkládání návrhů řešení. Kandidát nemusí být expertem v jednotlivým technologických oblastech, ale musí být schopen zadat práci expertním týmům a práci vyhodnotit. Nejčastějšími oblastmi práce jsou komplexní řešení LAN, WAN, security, UC, výstavba/migrace datových center on-premise či řešení migrace do cloudu.

POPIS POZICE

  • Analýza požadavků zákazníka
  • Návrh architektury a možných technických řešení
  • Plánovaní a technické vedení projektů
  • Příprava nabídek, finančních nákladů a časové náročnosti
  • Prezentace a prosazování projektů
  • Realizace projektů a tvorba dokumentů
  • Vytváření zadání pro expertní týmy a vyhodnocení práce
  • Studium nových technologií a jejich testování
  • Aktivní komunikace se zákazníky na různých úrovních organizace

  • 5 let praxe z toho minimálně 3 roky v oblasti architektury
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Široký přehled v ICT technologiích, zejména oblasti datových center
  • Schopnost dekomponovat problém na dílčí celky
  • Principy vícevrstvé architektury a servisně orientované architektury (SOA)
  • Zkušenost s migrací datových center a aplikací do jiných lokalit/cloudu výhodou
  • Pozitivní přístup k práci i životu 🙂
  • Technické certifikace a certifikace ITIL,TOGAF výhodou

NABÍZÍME

  • zázemí významné společnosti
  • zajímavou a aktivní práci na projektech
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost realizace vlastních podnětů
  • časovou flexibilitu& možnost práce na home office
  • atraktivní platové podmínky a motivující bonusový systém
  • systém zaměstnaneckých benefitů

KONTAKT

Michaela Kotýnková
michaela.kotynkova@experis.cz
+420 725 597 101

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY