Konzultant SAP FI

Obor: IT konzultace, IT správa, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Jsme česká společnost, která se zabývá odborným poradenstvím, business řešením a službami SAP, OpenText či Microsoft a hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici

                                                                                         SAP FI konzultant

Baví tě finance a ovládáš SAP FI/CO?

Rád komunikuješ s lidmi a těší tě předávat své znalosti dále?

U nás využiješ svoji dosavadní znalost SAP FI/CO, naučíš se nové věci a ponoříš se do hlubin tohoto finančního modulu.

POPIS POZICE

Co je náplň práce konzultanta:

  • komunikace se zákazníky za účelem analýzy jejich požadavků
  • vytváření návrhů datových modelů a komplexních sestav v prostředí SAP FI/CO
  • následně rozvíjet, optimalizovat a udržovat systém SAP FI/CO

PROFIL KANDIDÁTA

Co je potřeba znát a mít

  • Praktické zkušenosti se SAP FI/CO, může být i z pohledu uživatele
  • Znalost finančních procesů a účetnictví
  • Základní znalost programování/orientace v kódu nebo ochotu ponořit se do hlubin systémů je výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B1)
  • Ochota cestovat za zákazníkem 2x týdně v rámci ČR a SK

NABÍZÍME

Co za to:

  • Kvalitní pracovní prostředí a prostředky: telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely a navíc zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu s možností HO a sick days
  • Občerstvení a bezproblémové parkování je samozřejmostí
  • Výuku angličtiny přímo v kanceláři a další vzdělávání a rozvoj může zajistit růst na vyšší pozici
  • Pravidelně přispíváme na sportovní a kulturní aktivity (hory, rafty, kola, pronájem sportoviště, divadlo, vánoční večírek a další)

KONTAKT

Radka Čornejová
radka.cornejova@experis.cz
+420 725 980 913

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY