Senior C++ Developer – Embedded – Brno (Kuřim)

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno (Kuřim)
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme lidi do teamu okolo špičkového produktu – ideálně programátora se zkušenostmi s firmware/elektrotechnikou/embedded.

Momentálně dokončují finální produkt, už se bude dělat jen testování. Od nového roku pak budou spouštět novou verzi.

Budete dělat s fyzikou, optikou, matematickými vzorci, robotikou, automatizací.

POPIS POZICE

  • Vývoj a údržba softwarových nástrojů pro bezkontaktní měření a materiálové testování
  • Vývoj aplikací pro správu inženýrských dat
  • Vývoj nových technologií, spoluúčast na výzkumných projektech
  • Analýza, design a vývoj jednotlivých částí měřicích systémů
  • Kooperace v týmu s několika kolegy

PROFIL KANDIDÁTA

  • Odpovědnost, spolehlivost
  • Solidní znalost programování, ideálně v C# nebo C++
  • Záliba v řešení technických problémů
  • Ochota dále se vzdělávat a doučit se potřebné znalosti

VÝHODOU

  • WinForms, WPF, Entity Framework
  • Prostředí MS Visual Studio, GIT
  • Znalost problematiky zpracování obrazu, strojového vidění, umělé inteligence

NABÍZÍME

  • Příležitost zásadně ovlivnit úspěch české technologické firmy v mezinárodním měřítku
  • Prostor pro samostatné plánování priorit a činností
  • Reálný vliv na výslednou podobu produktu
  • Možnost částečného úvazku
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování

KONTAKT

Jakub Dubovan
jakub.dubovan@experis.cz
+420 739 342 792

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY